Biografia

DjOles – Przemysław Osinski

To ur. 19 pażdziernika 1986r w Łukowie (woj. lubelskie) utalentowany prekursor muzyki elektronicznej, który rozpoczął kariere w dość mlodym wieku bo już od 16 roku życia zaczął produkować własne utwory, remixy, jego pierwszy publiczny wystep mial miejsce gdy Przemek nie ukończył 17-tego roku życia. Jego produkcje do dziś przyprawiaja o zawrót głowy tysiące osób.

Przemka cechuje się oryginalnością, a także ogromnym wyczuciem rytmu, nie często bowiem zdaza się ze remixer, producent, jest również dobrym djem i osobą pełna energii. Przemysław Osiński wystepował już w ponad 120 clubach i dyskotekach w całej Polsce, głównie Lubelszczyzna i Warszawa. Z biegiem czasu Dj Oles zaczał wykorzystywać w swojej muzyce vocale, sample, podkłady – które sam wykonywał, czasami przy pomocy zaprzyjażnionych dj-ów.

 

Ostatni jego remix Lady Gaga – Bad Romance w wersji electro i electro/house, który jest dostępny do odsłuchania oraz pobrania na www.djoles.pl został okrzykniety remixem nr 1 na zagranicznych portalach w roku 2010. W 2007r. DjOles otworzył strone muzyczną www.djoles.pl , która miała być swego rodzaju wizytówką, a w przeciągu dwóch lat stała się europejskim potentatem muzycznym. Na portal zaglada ok. 12 milionów internautów w ciagu miesiąca, DjOles i jego portal współpracuje z wieloma dj-ami, producentami, zespołami muzycznymi, a także z wytwórniami płyt i labellami, wydającymi swoje płyty w całej europie.

 

Dzieki Przemkowi młode talenty mają szanse się wypromować i pokazać, że osoba z prowincji również może być znana dzieki swojej pracy – ciężkiej pracy i talentowi. Przemek  pracuje nad własnym profesjonalnym studiem nagraniowym, koniec prac przewidywany jest niebawem.