Każda para młoda chce, aby ich goście dobrze się czuli podczas ich imprezy weselnej, ponieważ najlepiej, aby to wydarzenie wspominali jako bardzo udane. Nie dogodzimy nigdy każdemu, dlatego musimy zwrócić uwagę też na swoje preferencje oraz najbliższej rodziny.

Nasze wspomnienia są najważniejsze, ponieważ dla nas jest to jeden z najpiękniejszych dni w życiu. Niektórzy uważają, że kluczowym elementem w dobrej zabawie na weselu jest odpowiednia muzyka oraz człowiek, który prowadzi je odpowiednio i zabawia gości, czyli wodzirej. Na polskich weselach często lubimy opowiadane przez nich żarty i historie oraz różne zabawy. Nie ma osoby, która na weselu kiedyś nie bawiła się w takie gry jak pociąg i gazetowy taniec. Inicjuje on też śpiewanie rodzinnego sto lat.

Cechy dobrego wodzireja?

Dobry wodzirej to osoba, która musi być przebojowa i kochająca pracę z ludźmi. Musi on cały czas współpracować z parą młodą i rodziną, aby ustalić scenariusz imprezy. Nie raz para młoda i ich rodziny mogą mieć różne wizje na temat tej imprezy i wodzirej może prowadzić rozmowy negocjacyjne, aby organizatorzy wesela byli zadowoleni. Wynajęcie wysokiej klasy specjalisty spowoduje, że ludzie znajdujący się na tym wydarzeniu będą zadowoleni z opowiadanych żartów lub historyjek, które mają nas rozśmieszyć. Kolejnym ważnym elementem w jego pracy jest zapowiadanie piosenek wykonywanych na weselu oraz ważnych wydarzeń w czasie wesela takich jak pierwszy taniec i podziękowania dla rodziców.

Dlatego tak ważne jest odpowiednie przygotowanie scenariusza i kwestii, które musi on powiedzieć. Oczywiście zdarzają się sytuację, kiedy wydarza się niespodziewane wydarzenie i najczęściej trzeba od razu bez zastanowienia powiedzieć ciekawą sentencję. Przy pracy wodzireja, czy dj przydadzą się cechy dobrego kabareciarza. Jeżeli chodzi o ubiór wodzireja to może on być ubrany we frak. Jego dodatkowymi atrybutami, gdy będzie charakterystycznie ubrany może być cylinder, laska a nawet różdżka. Dobry prowadzący tę wydarzenie potrafi opracować swoją choreografię oraz przygotować różnego rodzaju animacje, które będą dodatkową atrakcją dla gości.

Jak wygląda prowadzenie oczepin i zabaw?

Większość osób najbardziej widzi pracę wodzireja, kiedy na weselu dochodzi po północy do oczepin. Rywalizacja podczas zabaw w czasie wesela to jeden z momentów, które zapamiętujemy, ponieważ dochodzi tam do śmiesznych zdarzeń. Zadaniem wodzireja jest ich odpowiednie prowadzenie oraz wybranie odpowiednich typów zabaw pod preferencje państwa młodych i gości. Wodzirejowie znają wiele zabaw. Niektórzy wolą gry pomiędzy rodzinami państwa młodych, a drudzy będą chcieli na wesele konkurencje między parami. Jedną z najpopularniejszych zabaw na weselach jest ta z gorącymi krzesłami. Osoba, która nie zdąży usiąść na krześle odpada.

Dlaczego ja? Dlaczego DJ Oleś?

Gwarancją dobrej zabawy będzie na pewno wodzirej Dj Oles , który zadba o naszą udaną imprezę. Wraz z didżejem stworzą idealną atmosferę poprzez granie na akordeonie przy stołach, dobre zapowiedzi i muzykę w czasie imprezy. Zadba także on o oświetlenie dekoracyjne, gadżety dla gości oraz zorganizuje taniec w chmurach na pierwszy taniec pary młodej. Jak każdy wodzirej postara się spełnić oczekiwania klienta oraz wdrożyć jego pomysły, jeżeli jest to możliwe. Jego rolą jest zadbanie o odpowiedni nastrój gości w czasie całego wesela proponując im różnorodne atrakcje i zapewniając fantastyczną zabawę.

Skorzystaj z oferta dj już dziś i śpij spokojnie. Pozdrawiam Dj Oles