Taniec w Chmurach – ciężki dym.

Czy jako kto woli ciężki dym na pierwszy taniec to fajny sposób na to, by urozmaicić swoje wesele dodatkową atrakcją. Jest to stosunkowo tani dodatek uświetniający pierwszy taniec, ciężki dym można podświetlić, poniżej prezentujemy galerie zdjęć:

Aby pierwszy taniec w chmurach miał odpowiedni efekt, to ważne jest by spełnić podstawowe punkty z regulaminu, który zamieszczamy poniżej.

Możesz pobrać cały regulamin klikajac w link:  Pobierz regulamin-ciezki-dym

W naszej firmie istnieje możliwość wynajęcia wytwornicy dymu z obsługą w dwóch pakietach:

1. na suchy lód – jest to opcja dodatkowo płatna ale polecana przez naszą firmę, dzieki temperaturze poniżej 270 stopni suchy lód unosi się dłużej i niżej, niż zwykłe kostki suchego lodu.

2 na zwykłe kostki lodu (pokruszony lód) efekt jest również bardzo fajny, zazwyczaj zwykły lód powierzany jest przez osoby u których świadczymy usługę wynajecia wytwornicy.

Przy wynajmie usługi wytwornicy ciężkiego dymu nasza firma odpowiednio wcześniej przyjeżdża i ustawia wszystko na miejscu.

Regulamin wytwornicy ciężkiego dymu
1. Urządzenie należy zasypać lodem kruszonym w zależności od wielkości kostek od około 5 do 8 kg – najlepiej crasher, lepszy efekt można osiągnąć poprzez zastosowanie suchego lodu ok 6 kg. Zasobnik lodu w obu przypadkach starcza max do 4 min użytkowania.
2. Odczekać około 5-10 minut od zasypania lodem i maszyna może pracować .
3. Sale przed użyciem należy najlepiej schłodzić klimatyzatorem aby temperatura była w pomieszczeniu możliwie najniższa.
4. Podczas samego wyrzutu wyłączyć klimatyzatory i wszelkie wentylatory, aby dym mógł „snuć się po podłodze”, a nie nagle unieść do góry.

Uwagi dodatkowe:
1. Wraz z podnoszeniem temperatury w pomieszczeniu dym będzie podnosił się do góry.
2. Podczas pierwszego tańca na parkiecie powinna znajdować się tylko i wyłącznie młoda para.
3. Robienie kółek i zwoływanie wszystkich gości na parkiet spowoduje uniesienie się dymu w góre (podgrzeje się gdyż każdy człowiek wytwarza ciepło)
4. Zakazuje się wbiegania dzieci w dym – skutek podobny jak w pkt 3

Rozliczenie za pełną usługę odbywa się przed rozpoczęciem pierwszego tańca.