Wodzirejskie podsumowanie roku 2018 FILM

Wesele z Wodzirejem – Dj Oles (reportaż)
11 stycznia 2018
Dj Oles Wodzirej na wesele
Prowadzenie wesela w czasie koronawirusa przez Dj i Wodzireja
12 października 2020

Mimo, że rok 2018 jeszcze się na dobre nie skończył, a zostało do poprowadzenia kilka wesel, postanowiliśmy przygotować, krótki film, i napisać Wam kilka słów. Na samym początku chcieliśmy podziękować wszystkim, tym którzy uwierzyli w nas, w naszą firmę, oraz obdarzyli nasz team zaufaniem.

Poprowadziliśmy bardzo dużo wesel, wesela to nasza specjalność. Zagraliśmy bardzo dużo wesel w składach Wodzirej + DJ, pikników, festynów, eventów, oraz imprez okolicznościowych, na których usłyszeliśmy dużo ciepłych słów,

Bardzo dobre słowa słyszeliśmy od menagerów i właścicieli sal weselnych – mówiących, że jesteśmy najlepsi. To nas tylko budowało. Mówić można w nieskończoność, dlatego przejdzmy dalej i  zobaczcie film z nami w roli głównej:

Budowało by dążyć do perfekcji. Aktualnie prowadzimy ponad 50 animacji tanecznych, ruchowych i autorskich choreografii podczas wesel, na oczepiny przygotowaliśmy gorącą setke najlepszych autorskich zabaw. Z każdym dniem zostaje coraz to mniej wolnych terminów, to nas ogromnie cieszy. Cieszy nas też to, że dzwonią do nas klienci z coraz dalszych stron, którzy będąc na naszym weselu chcą byśmy i u nich zagrali. Będzie można nas zobaczyć i posłuchać w Krakowie, Warszawie, Lublinie, Łodzi, a także na Pomorzu, co jest dla nas ogromnym zaskoczenie, oraz wyróżnieniem.